Miejsce zakwaterowania: Pensjonat Wolski (Mizerna)

Termin: 20.02-27.02 (sobota-sobota)

Narciarka Julka, 2017 🙂

Dla kogo? 

Dla rodzin z dziećmi – codzienne szkolenie narciarskie skierowane jest dla dzieci. W czasie szkolenia rodzice mają możliwość samodzielnej jazdy czy odpoczynku na stoku lub w pensjonacie. Dzieci od 4 roku życia zapraszamy na lekcje indywidualne i udział w naszych zabawach sportowych i rekreacyjnych na terenie pensjonatu. W miarę dostępności instruktorów zajęcia indywidualne dla maluszków odbywają się po obiedzie. Z lekcji indywidualnych/grupowych skorzystać mogą również dorośli.

Stok: Czorsztyn-Ski (Kluszkowce). Na stok dojeżdżać będziemy wspólnie autobusem (w cenie wyjazdu). Nasza szkółka narciarska posiada indywidualną zniżkę na karnety dla dzieci i dorosłych.

Szkolenie narciarskie dla dzieci: 10:00-14:00 (5 dni). Dla rodziców: w wybrany dzień obozu organizujemy lekcję nauki & doskonalenia – z podziałem na grupy zaawansowania. SNOWBOARD – grupa snowboard dla dzieci (od 5 os.).

Lekcje indywidualne: w miarę dostępności trenera możliwe dla: osoby dorosłej, chcącej nauczyć się jeździć, doskonalić umiejętności i technikę; dzieci 3-4 letnich, dzieci nie biorących udziału w szkoleniu grupowym.

Co zawiera cena?

 • codzienne szkolenie narciarskie (4h) w grupach zaawansowania adekwatnych do umiejętności dziecka wraz z opieką na stoku + wyjazd na termy.
 • opiekę wychowawców kolonijnych, animatorów czasu wolnego, trenerów narciarstwa – pasjonatów sportu, radosnych i wesołych
 • grupowe ubezpieczenie NNW
 • zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie (3 posiłki + deser)
 • zajęcia dodatkowe realizowane w ośrodku po szkoleniu narciarskim – manualne, artystyczne, taneczne, dodatkowe atrakcje, konkursy itp., mam talent, kalambury.
 • pamiątkowe medale i nagrody za konkursy
 • grill w wiacie góralskiej, kulig (w miarę możliwości pogodowych)
 • videoanaliza jazdy narciarskiej, podsumowanie szkolenia narciarskiego
 • wyjazd dla dzieci i dorosłych na Termy Bania (Białka Tatrzańska).

Na każdym obozie, dodatkowo po szkoleniu narciarskim realizujemy bloki zajęć:

 • bal karnawałowy w przebraniach
 • warsztaty artystyczne/manualne: układanie koralików HAMA, konstrukcje ze słomek, lego, rysowanie, produkcja własnych koszulek itp.
 • Kalambury, Mam talent, wesoła fotobudka
 • pamiątkowe medale, inne nagrody
 • video-analiza jazdy każdego narciarza
 • opieka animatora czasu wolnego, wychowawców, instruktorów narciarstwa

Info dot. grup narciarskich:

Obóz narciarski skierowany jest do dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na nartach – posiadają jednak pewne umiejętności i są w stanie odbywać szkolenie w grupie innych dzieci (jazda pługiem, hamowanie, obsługa orczyka); dzieci chcące doskonalić umiejętności, dzieci średnio oraz zaawansowane. Tworzymy grupy: początkującą, średnio-zaawansowaną i zaawansowaną – w zależności od umiejętności dzieci, które dokonają zapisu na nasze ferie.

Ważne: grupa początkująca dzieci składa się z tych narciarzy, którzy opanowali podstawowe umiejętności: hamowania, jazdy pługiem, korzystania z orczyka. NIE tworzymy grupy dla dzieci, które nie miały styczności z nartami ze względu na aspekt bezpieczeństwa. W takiej sytuacji zapraszamy na zajęcia indywidualne.

OŚRODEK (zakwaterowanie, wyżywienie, świadczenia)

Pensjonat „Wolski” w Pieninach, z którego okien rozciąga się widok na Tatry, Gorce oraz Pieniny. Zaciszne miejsce oferujące ciszę i spokój w sąsiedztwie przyrody i górskich atrakcji zimowych. Każdy z pokoi (2, 3 lub 4-osobowy) posiada łazienkę i wyposażony jest w TV. Przy pensjonacie znajduje się boisko sportowe, plac zabaw, grill wraz z góralską wiatą z paleniskiem, która ugości 60 osób.

Dla hiper aktywnych – siłownia (budynek obok), gdzie na pewno udamy się również z dzieciakami na rozgrywki w ping-pong! 🙂

Inne/szkolenia dla dzieci i dorosłych:

 • Podczas obozu, w wybrany dzień zapraszamy na darmowe szkolenie narciarskie dla dorosłych z podziałem na grupy zaawansowania. 
 • Szkolenie narciarskie dla dzieci „jeden na jeden” – lekcje pojedyncze lub w pakiecie w zależności od dostępności naszego trenera (przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia).

Co robimy po szkoleniu narciarskim?

W magicznej i malutkiej Mizernej dzieją się same magiczne rzeczy – bawimy się doskonale na stoku, a po powrocie – bawimy wspólnie jeszcze lepiej!

Prawie jak w dolinie muminków 🙂

Cena nie obejmuje:

– kosztów karnetu na stok, dojazdu na miejsce odbywania się obozu oraz ubezpieczenia od rezygnacji z wypoczynku.

Koszty wyjazdu/terminy/szczegóły:

dziecko: 1590 zł

rodzic/opiekun: 1390 zł

dziecko do 3 r.ż. – bezpłatnie.

dziecko nie biorące udział w szkoleniu grupowym (z opcją lekcji indywidualnych): 1090 zł (dotyczy dzieci 4-5 l.).

Zapisy/formalności:

Link do zapisów: https://ditravel.pl/index.php/zapisy/

Monika, biuro@dzieciakiwformie.pl, 536 363 341