czyli kto, co i jak?

DZIECIAKI W FORMIE & D.I. Travel

Od przeszło ośmiu lat pracujemy i rozwijamy firmę Sport-fit, która realizuje markę Dzieciaki w formie. Jako głównodowodzący sekcji SPORT każdego dnia pracujemy nad rozwojem tego ważnego projektu; a rozwój ten to zadowolenie szczególnych klientów – dzieci. Jest to klient wymagający, szczery, bezpośredni; klient, który wymaga wiele uwagi, oddaje jednak z nawiązką to, co od nas dostaje – jest szczerze szczęśliwy, szczerze zadowolony, a jego uśmiech (często bezzębny) rekompensuje wysiłek, który wkładamy w tego najważniejszego dla nas – partnera biznesowego. Od pięciu lat z pasją organizujemy: wakacje, ferie, obozy, zimowiska, zielone oraz białe szkoły dla dzieciaków z Krakowa i Małopolski.

Kreatywne zajęcia i warsztaty dla dzieci, które przekonują, że nie ma rzeczy niemożliwych. U nas każde dziecko jest ważne, a jego pomysły są na wagę złota. Wspieramy dzieci w realizacji ich najbardziej śmiałych pomysłów, organizujemy twórczo czas i pomagamy rozwijać się na zajęciach sportowych. Zwracamy uwagę na zdrowy styl życia, aktywności na świeżym powietrzu oraz kreatywne podejście do otaczającej rzeczywistości. Wierzymy, że każdy mały człowiek ma potencjał do tworzenia ważnych rzeczy i staramy się stworzyć mu dogodne warunki do jego rozwoju w radosnej i ciepłej atmosferze.

Nasza misja czyli co robimy, jak to robimy i dlaczego właśnie tak, a nie inaczej?

fot. P. Głogowski

To my słuchamy dzieci i decydujemy jak najlepiej pomóc im w tym, co same chcą osiągnąć. Zapewniamy im bezpieczne warunki, by mogły swobodnie realizować swoje najbardziej zwariowane pomysły bez poczucia, że „tak nie wypada”. Pracujemy z dziećmi już od ponad 8 lat – rozpoczynaliśmy od 3 dzieci na zajęciach, kończymy rok szkolny z 200 dziećmi tylko na zajęciach basenowych!

Wszystkie zajęcia prowadzimy w duchu zdrowego stylu życia. Od początku naszym założeniem było wspomaganie prawidłowego rozwoju dzieci we wszystkich jego aspektach: fizycznym, psychicznym, motorycznym i społecznym. Tworzymy autorskie programy zajęć – na basenie, w parku, na sali gimnastycznej (np. zajęcia fikołkowo-przeszkodowe). Uczymy jazdy na nartach, snowboardzie, łyżwach – oprócz dzieci do zabawy zapraszamy także rodziców, którzy nabierają odwagi do własnych aktywności.

Stawiamy na pomysłowe, nieszablonowe zajęcia, które do tej pory nie były oferowane dzieciom – nauka jazdy na rolkachnaukę pływania podczas których maluchy przyswajają zdrowe nawyki poprzez zabawę – autorski program nauki dzieci od 3 roku życia, którego pomysłodawcą jest Darek zyskał rzeszę zadowolonych dzieciaków, które zostały z nami i stały się uczestnikami obozów sportowych i zajęć dla dzieci starszych.

nasze zajęcia, prowadzone przez świetnych instruktorów o niebanalnym i pełnym pasji kontakcie z najmłodszymi: zajęcia pływackie, sekcja kids (dzieci starsze), zajęcia fikołkowo-przeszkodowe, zajęcia karate dla przedszkolaków, nauka jazdy na rolkach oraz łyżwach, nauka jazdy na nartach & snowboard, wyjątkowe przypadki: nauka jazdy na rowerze.

wpadnij i zobacz, co u nas:
http://dzieciakiwformie.pl/

Darek – właściciel, charyzmatyczny trener i instruktor, twórca autorskiej metody nauki pływania dla dzieci od 3 roku życia, optymista i pasjonat – sportu, biegania, życia.

Monika – chodzący profesjonalizm i wieczny uśmiech – dwie domeny Moniki – koordynatora biura podróży. Wszechogarniająca i serdeczna – załatwi każdą sprawę i dopnie na ostatni guzik.