Termin wypoczynku: 13.02-20.02.

Dla kogo: Obóz dedykowany rodzinom z dziećmi. (narciarski/snowboardowy) w malowniczym Ustroniu w hotelu o wysokim standardzie – atrakcji oraz strefy SPA, z której możemy korzystać do woli. Do naszej dyspozycji w hotelu jest basen, sauna i jacuzzi, strefa cardio oraz snowpark, bawialnia, salka gier. Kolejarz spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości!

Strefa relaksu na wyciągnięcie ręki!

smacznego!

Miejsce: Ustroń, Kolejarz – zobacz, jak wygląda nasz hotel! wybierz się na wirtualny spacer….

Szkolenie narciarskie dla dzieci – codziennie (6 dni) w godzinach 10:00-14:00. o 12:00 mała przerwa na małe co nieco na stoku 🙂 w trakcie wyjazdu:

  • szkolenie dla rodziców (w cenie wyjazdu) – w wybrany dzień obozu lecimy na stok – na narty i snowboard!
  • możliwe dodatkowe lekcje indywidualne dla dorosłych lub dzieci (w miarę dostępności trenera).

a od 16:00 – kolejne dwa bloki zajęć!

OŚRODEK (zakwaterowanie, wyżywienie, świadczenia)

Dodatkowo do dyspozycji Gości oddajemy: basen wewnętrzny i zewnętrzny, wyciąg narciarski, saunę suchą, salę cardio, krąg ogniskowy, parking, kawiarnię , bawialnię, salę gier / ping-pong, piłkarzyki, PS4, XBOX/, jadalnię, salę szkoleniowo-konferencyjną.

W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie, trasy rowerowe. Zapewniamy również bezpłatny dostęp do Internetu. Obiekt usytuowany jest w pobliżu lasu, rzeki górskiej w cichej okolicy, w odległości 300 m od wyciągów narciarskich i tras turystycznych. Wokół panuje spokój, a obsługa zadba o każdy szczegół Państwa pobytu oraz miłą atmosferę.

Posiłki: śniadanie oraz obiadokolacja. (możliwość wykupienia dodatkowego posiłku).

Pokoje: 2-osobowe deluxe, 3-osobowe standard, 4-osobowe comfort).

zimowa panorama 🙂

Info dot. grup narciarskich:

Obóz narciarski skierowany jest do dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na nartach – posiadają jednak pewne umiejętności i są w stanie odbywać szkolenie w grupie innych dzieci (jazda pługiem, hamowanie, obsługa orczyka); dzieci chcące doskonalić umiejętności, dzieci średnio oraz zaawansowane. Tworzymy grupy: początkującą, średnio-zaawansowaną i zaawansowaną – w zależności od umiejętności dzieci, które dokonają zapisu na nasze ferie.

Ważne: grupa początkująca dzieci składa się z tych narciarzy, którzy opanowali podstawowe umiejętności: hamowania, jazdy pługiem, korzystania z orczyka. NIE tworzymy grupy dla dzieci, które nie miały styczności z nartami ze względu na aspekt bezpieczeństwa. W takiej sytuacji zapraszamy na zajęcia indywidualne.

Inne/szkolenia dla dzieci i dorosłych:

  • Podczas obozu, w wybrany dzień zapraszamy na darmowe szkolenie narciarskie i snowboardowe dla dorosłych z podziałem na grupy zaawansowania. 
  • Szkolenie narciarskie dla dzieci „jeden na jeden” – lekcje pojedyncze lub w pakiecie w zależności od dostępności naszego trenera (przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia).

W cenie pobytu dla dziecka:

  • szkolenie narciarskie lub snowboardowe w małych grupach (grupa snowboard: od 5 zapisanych dzieciaczków) – 6 dni / 4 godziny dziennie na stoku, z przerwą na ciepły napój.
  • bloki zajęciowe po szkoleniu narciarskim (dwa bloki – po obiedzie oraz po kolacji) dla wszystkich dzieci obejmujące: zajęcia artystyczne, gry i zabawy, basenowelove w ramach odnowy biologicznej. Konkursy, rozgrywki, tworzenie własnej koszulki oraz pamiątek, festiwal wokalny, zajęcia teatralne, zajęcia lego, rodzinne kalambury.
  • Blok zajęciowy po kolacji/grillu: dyskoteka, bal, karaoke, festiwal gwiazd, zabawy na świeżym powietrzu, iglo-party, piżama party, seans z popcornem.
  • Pamiątkowe medale oraz dyplomy, videoanaliza jazdy na nartach/snowboardzie.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW dla całej grupy
  • zakwaterowanie oraz 2 posiłki w bardzo eleganckiej przestrzeni hotelu 🙂

Najbliższe stoki, z których będziemy korzystać to Palenica i  Czantoria.

Cena nie obejmuje:

– kosztów karnetu na stok, dojazdu na miejsce odbywania się obozu oraz ubezpieczenia od rezygnacji z wypoczynku.

Koszty wyjazdu/terminy/szczegóły:

dziecko: 1790 zł

rodzic/opiekun: 1890 zł.

dziecko do 3 r.ż. – bezpłatnie.

dziecko nie biorące udział w szkoleniu grupowym (z opcją lekcji indywidualnych): 1290 zł (dotyczy dzieci 4-5 l.). Korzystanie ze strefy SPA jest nielimitowane (dodatkowa opłata dotyczy jedynie foteli masujących).

Zapisy/formalności:

Link do zapisów: https://ditravel.pl/index.php/zapisy/

Monika, biuro@dzieciakiwformie.pl, 536 363 341