Regulamin

Regulamin dokonywania zapisu na półkolonie:

 • zapis dziecka poprzez system na naszej stronie internetowej, podpisanie umowy z organizatorem, możliwość skorzystania z Bonu Turystycznego. 

 

Regulamin dokonywania zapisu na obóz:

Potwierdzeniem dokonania zapisu dziecka jest:

 • wpłata zaliczki do 3 dni od dokonania zapisu na przesłane przez organizatora konto bankowe biura podróży Dzieciaki w formie Joanna i Dariusz Ilniccy s.c. ul. Stawowa 18a, Świątniki Górne.
 • przesłanie umowy z organizatorem do 3 dni od jej otrzymania (mailowo, pocztą) – do 3 dni od otrzymania egzemplarzy od organizatora.
  – brak powyższych czynności skutkuje wypisaniem uczestnika z listy biorących udział w imprezie.
 • Rozmowa telefoniczna pozostaje wiążącą i stanowi pełnoprawną umowę, podczas której uzgodnione zostały jej warunki oraz dwustronnym wyrażeniu chęci zawarcia umowy na określonych warunkach. W przypadku jej zerwania organizator obciąża osobę zainteresowaną faktycznym kosztem pobytu uczestnika/ów.

 

Wyjazd/Powrót (obozy)

Każdy z obozów rozpoczyna się obiadem (wyjazd z Krakowa ok. 12:00), a kończy śniadaniem (powrót do Krakowa ok. 11:00-12:00).

 

Harmonogram/plan obozu

otrzymają Państwo na tydzień przed wyjazdem (codzienny plan i program zajęć, godziny posiłków, siesty po obiedzie, godzin kontakt z dziećmi, atrakcje itp.); co zabrać, co zapakować i co będzie nam potrzebne – wszystko napiszemy ????

 

Kadra

w razie zainteresowania tym, kto będzie opiekował się dziećmi – informacje te będzie można oczywiście uzyskać na 2 tygodnie przed danym obozem. Kadra – opiekunowie, wychowawcy, instruktorzy rekreacji ruchowej, pływania, nauki jazdy na rolkach

 

Cena:

cena obozów dla dzieci zawiera: transport w dwie strony, ubezpieczenie NNW, pełne wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wychowawców kolonijnych oraz kierownika, atrakcje  – zgodnie z wybranymi atrakcjami danego obozu letniego. Cena nie zawiera żadnych ukrytych niespodzianek ???? – cena zawiera wszystko!

 

Zniżki

dla rodzeństwa (50 zł); dla osób, które poleciły kolejnego obozowicza (50 zł); dla osób jadących na więcej niż jeden obóz wakacyjny (100 zł).

 

Foto-video-relacje & rewelacje

Codzienne relacje z tego, co robimy, jak się bawimy i jaką mamy pogodę ???? Tutaj, zapraszamy!

 

Telefon? Ale nuda!

Mały detoks od telefonu/tabletu i wirtualnej rzeczywistości na pewno się przyda. Dzieci mają dostęp do swoich telefonów i sprzętów elektronicznych w czasie siesty po obiedzie – wówczas dzwonią do swoich rodziców lub pokonują kolejne poziomy w grach ???? (ok. 1-1,5 h każdego dnia).

 

Cukier? Z umiarkowaniem!

Słodycze lubimy wszyscy, to pewne! Staramy się jednak na obozach sportowych cieszyć nie tylko światem z cukru ???? Z racji tego, że na lody chodzimy częściej niż często – prosimy o umiar w pakowaniu do plecaka słodyczy i słodkości.

 

Kontakt

Kontakt z kierownikiem obozu lub wychowawcą w godzinach podanych przed wyjazdem.

Mamo, Tato – nie martw się! Pojechaliśmy na obóz i uczymy się:

 • samodzielnego zrobienia pysznej kanapki
 • być może nawet okaże się, że surówka jest ok!
 • nawiązywania relacji z innymi dziećmi
 • dzielenia się przestrzenią i dbania o wspólny pokój
 • uczestnictwa w zajęciach grupowych, gdzie każdy jest ważny, a najważniejsza – drużyna
 • zasypiania bez mamy, ale nie bez przytulasów naszych Pań, jeśli potrzeba ????
 • samodzielnego mycia głowy ????
 • działania wedle planu i przestrzegania jego zapisów
 • przyjaźni, radości, nowych rzeczy
 • nowych zabaw sportowych, odwagi, aby wziąć w nich udział.

 

To czas dla mnie, a Ty mamo i tato – korzystaj z czasu dla siebie!