O nas

Kreatywne zajęcia i warsztaty dla dzieci, które przekonują, że nie ma rzeczy niemożliwych. U nas każde dziecko jest ważne, a jego pomysły są na wagę złota. Wspieramy dzieci w realizacji ich najbardziej śmiałych pomysłów, organizujemy twórczo czas i pomagamy rozwijać się na zajęciach sportowych. Zwracamy uwagę na zdrowy styl życia, aktywności na świeżym powietrzu oraz kreatywne podejście do otaczającej rzeczywistości. Wierzymy, że każdy mały człowiek ma potencjał do tworzenia ważnych rzeczy i staramy się stworzyć mu dogodne warunki do jego rozwoju w radosnej i ciepłej atmosferze.

Nasza misja czyli co robimy, jak to robimy i dlaczego właśnie tak, a nie inaczej?

 

To my słuchamy dzieci i decydujemy jak najlepiej pomóc im w tym, co same chcą osiągnąć. Zapewniamy im bezpieczne warunki, by mogły swobodnie realizować swoje najbardziej zwariowane pomysły bez poczucia, że „tak nie wypada”. Pracujemy z dziećmi już od ponad 8 lat – rozpoczynaliśmy od 3 dzieci na zajęciach, kończymy rok szkolny z 200 dziećmi tylko na zajęciach basenowych!

 

Wszystkie zajęcia prowadzimy w duchu zdrowego stylu życia. Od początku naszym założeniem było wspomaganie prawidłowego rozwoju dzieci we wszystkich jego aspektach: fizycznym, psychicznym, motorycznym i społecznym. Tworzymy autorskie programy zajęć – na basenie, w parku, na sali gimnastycznej (np. zajęcia fikołkowo-przeszkodowe). Uczymy jazdy na nartach, snowboardzie, łyżwach – oprócz dzieci do zabawy zapraszamy także rodziców, którzy nabierają odwagi do własnych aktywności.

 

Stawiamy na pomysłowe, nieszablonowe zajęcia, które do tej pory nie były oferowane dzieciom – nauka jazdy na rolkachnaukę pływania podczas których maluchy przyswajają zdrowe nawyki poprzez zabawę – autorski program nauki dzieci od 3 roku życia, którego pomysłodawcą jest Darek zyskał rzeszę zadowolonych dzieciaków, które zostały z nami i stały się uczestnikami obozów sportowych i zajęć dla dzieci starszych.

Nasz zespół 

Nasze zajęcia, prowadzone przez świetnych instruktorów o niebanalnym i pełnym pasji kontakcie z najmłodszymi: zajęcia pływackie, sekcja kids (dzieci starsze), zajęcia fikołkowo-przeszkodowe, zajęcia karate dla przedszkolaków, nauka jazdy na rolkach oraz łyżwach, nauka jazdy na nartach & snowboard, wyjątkowe przypadki: nauka jazdy na rowerze.

Zimowe uciechy

Darek

Właściciel, charyzmatyczny trener i instruktor, twórca autorskiej metody nauki pływania dla dzieci od 3 roku życia, optymista i pasjonat – sportu, biegania, życia.

104429376_3052171371535156_358241304476196656_n

Monika

Chodzący profesjonalizm i wieczny uśmiech – dwie domeny Moniki – koordynatora biura podróży. Wszechogarniająca i serdeczna – załatwi każdą sprawę i dopnie na ostatni guzik.

VVP00282

Jadzia

Pani od rysowania i śpiewania, układa Wasze plany, instruktor nauki pływania.

Co mówią o nas nasi młodzi przyjaciele?