najbardziej odlotowe wakacje i ferie!
536 363 341
kontakt@dzieciakiwformie.pl

Kraina Lodu – Kościelisko (rodzinny)

Zapraszamy do przygody z nami!

Miejsce: Willa Cztery Pory Roku

Preferowany stok: Witów-Ski – idealny do nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach – świetnie przygotowany, a ze względu na dużą ilość stoków w okolicy nie spędzamy dużo czasu w kolejkach. Na karnety nasza szkółka narciarska posiada indywidualną zniżkę.

Karnet TATRA SUPER SKI obowiązuje na przeważającą część stoków w regionie. Obejmuje takie stoki jak m.in: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Bachleda Ski & Sun, Czorsztyn, Długa Polana, Harenda, Mosorny Groń, RusińSKi i inne.

Szkolenie narciarskie dla dzieci: 10:00-14:00 (5 dni). Dla rodziców: w wybrany dzień obozu organizujemy lekcję nauki & doskonalenia – z podziałem na grupy zaawansowania. W trzeci dzień obozu proponujemy wyjazd na termy – dla wszystkich uczestników obozu!

Lekcje indywidualne: w miarę dostępności trenera możliwe dla: osoby dorosłej, chcącej nauczyć się jeździć, doskonalić umiejętności i technikę; dzieci 3-4 letnich, dzieci nie biorących udziału w szkoleniu grupowym.

Co zawiera cena?

 • codzienne szkolenie narciarskie (4h) w grupach zaawansowania adekwatnych do umiejętności dziecka wraz z opieką na stoku + wyjazd na termy
 • opiekę wychowawców kolonijnych, animatorów czasu wolnego, trenerów narciarstwa – pasjonatów sportu, radosnych i wesołych
 • grupowe ubezpieczenie NNW
 • zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie (3 posiłki + deserek)
 • zajęcia dodatkowe realizowane w ośrodkach po szkoleniu narciarskim – manualne, artystyczne, taneczne, dodatkowe atrakcje, konkursy itp., mam talent, kalambury.
 • pamiątkowe medale i nagrody za konkursy
 • videoanaliza jazdy narciarskiej, podsumowanie szkolenia narciarskiego
 • wyjazd dla dzieci i dorosłych na Termy Chochłowskie

Na każdym obozie, dodatkowo po szkoleniu narciarskim realizujemy 2 inne bloki zajęć:

 • bal karnawałowy w przebraniach
 • warsztaty artystyczne/manualne: układanie koralików HAMA, konstrukcje ze słomek, lego, rysowanie, produkcja własnych koszulek itp.
 • Kalambury, Mam talent, wesoła fotobudka
 • pamiątkowe medale, inne nagrody
 • video-analiza jazdy każdego narciarza
 • opieka animatora czasu wolnego, wychowawców, instruktorów narciarstwa

Termin: 26.01-2.02 (niedziela-niedziela)

Obóz narciarski skierowany jest do dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na nartach lub posiadają już pewne umiejętności i są w stanie odbywać szkolenie w grupie innych dzieci. Tworzymy grupy: początkującą, średnio-zaawansowaną i zaawansowaną – w zależności od poziomu & umiejętności narciarzy, którzy dokonują zapisu na nasze ferie.
Ważne: grupa początkująca dzieci składa się z tych narciarzy, którzy opanowali podstawowe umiejętności: hamowania, jazdy pługiem, korzystania z orczyka. NIE tworzymy grupy dla dzieci, które nie miały styczności z nartami ze względu na aspekt bezpieczeństwa. W takiej sytuacji zapraszamy na zajęcia indywidualne.

Dla kogo? 


Dla rodzin z dziećmi – codzienne szkolenie narciarskie skierowane jest dla dzieci. W czasie szkolenia rodzice mają możliwość samodzielnej jazdy czy odpoczynku na stoku lub w pensjonacie. Dzieci od 4 roku życia zapraszamy na lekcje indywidualne i udział w naszych zabawach sportowych i rekreacyjnych na terenie pensjonatu. W miarę dostępności instruktorów zajęcia indywidualne dla maluszków odbywają się po obiedzie. Z lekcji indywidualnych/grupowych skorzystać mogą również dorośli

5

OŚRODEK (zakwaterowanie, wyżywienie, świadczenia)

Pełne wyżywienie: 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja). Grill w regionalnym góralskim stylu w ramach kolacji w wybrany dzień wypoczynku.

Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4,5-osobowe z komfortową, indywidualną łazienką (prysznic, suszarka do włosów itp.)

Inne/szkolenia dla dzieci i dorosłych:

 • Podczas obozu, w wybrany dzień zapraszamy na darmowe szkolenie narciarskie dla dorosłych z podziałem na grupy zaawansowania. 
 • Szkolenie narciarskie dla dzieci „jeden na jeden” – lekcje pojedyncze lub w pakiecie w zależności od dostępności naszego trenera (przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia).

Co robimy po szkoleniu narciarskim?

Cena nie obejmuje:

– kosztów karnetu na stok oraz dojazdu na miejsce odbywania się obozu.

Koszty wyjazdu/terminy/szczegóły:

Zapisy/szczegóły/formalności:

Monika, kontakt@dzieciakiwformie.pl, 536 363 341